Categories
UUDISED

2016 kevad TITANIA

Sel kevadel on Titania GmbH teinud suuri muudatusi nii oma sortimendis kui ka toodete disainis.

Titania GmbH on võtnud uue suuna ja pöörab veel enam tähelepanu oma toodete kvalditeedile ja ka nende disainile, näiteks on sel kevadel rõõm tutvustada uut värvilahendust, mis kaunistab nii Softtouch sarja, Titania enda poolt toodetud pimsšvamme, uusi spetsiaalselt märgadele juustele disainitud juukseharju, viile, pintsette ja loomulikult pesemistarvikuid.

Uue kuue on saanud ka Titania jalahooldustooted. Väga kaunis ja puhas disain ning uuenenud koostis. Endiselt on esindatud jalaseenevastane sari, deodoreerivad tooted, special care sari eriti intensiivselt niisutavate toodetega ja loomulikult wellness tooted. Uudisena on tootevalikusse on lisandunud eraldi seisev liin, mis on väljatöötatud spetsiaalselt eriti kuivale ja tundlikule nahale ning mis sobib kasutamiseks ka diabeetikutele.

Jalahooldusele on Titania sel kevadel just eriti suurt tähelepanu pööranud. Sarnaselt Schollile on ka Titanial pakkuda elektriline nahapaksendite eemaldaja. Selle toote kindlaks eeliseks on välja toodud faktid kahe sarnase toote erinevuste kohta:

  • 20% kiirem mootor, tagab parimad tulemused
  • vajab vaid kahte patareid (kuuluvad komplekti)
  • 60% kergem, muudab pikema ajalise kasutamise mugavamaks
  • rulliku vahetamine on lihtne, kuna vahetate ära terve rulliku pea, mis muudab aparaadi ka hügieenilisemaks (kaasas ka varu rullik)
  • satiinne viimistlus
  • mugav reisikotike
  • puhastusharjake

Uudistoodetena on Titanial pakkuda veel täiesti uued juukseharjad, mis on kaunites värvides ja disainitud spetsiaalselt märgade juuste harjamiseks. Harjal on mõnusad pehmed ja paindlikud piid. Samuti on ka mugava vormiga detangling juuksehari klassikalises must-valges värvikombinatsioonis.

Juukseaksessuaaride osakond on kõvasti vaeva näinud ja selle tulemusena näeme kauneid juuksekumme, klambreid, peavõrusid ja palju muud huvitavat ja pisut erinevat sellest, mida Titania varem pakkunud on.

Niisamuti on kõvasti laienenud juukseaksessuaaride osa, mis on spetsiaalselt lastele mõeldud. Lisandunud on lausa 51 kaunivärvilist toodet.

Professionaalide ja ka kodukasutajate meele teeb kindlasti rõõmsaks uudis uuest PROFESSIONAL line jumestustarvikutest, mille pintslid on erakordselt pehmed ja taluvad ka pesemist.

 

Nagu ka varem pöörab Titania endiselt kõrgendatud tähelepanu toodete kvaliteedile ja kasutajamugavusele ning on teeninud välja kvaliteedimärgi Made in Germany.

 

 

Kõigi toodete kohta lisame peatselt ka täpsemat informatsiooni koos piltide ja detailidega.

 

Värvilist kevadet soovides Kont & Sullakatko tiim

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga